Wizytówki internetowe
Wizytówka internetowa to efektywne i tanie narzędzie służące do promocji firmy w sieci. To niewielka inwestycja mogąca w szybkim czasie przynieść znaczne korzyści finansowe.

Serwisy internetowe
Profesjonalnie wykonany, przejrzysty serwis internetowy pozwoli firmie wyróżnić się spośród gąszczu konkurencyjnych ofert i przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

Sklepy internetowe
Sprzedaż on-line wzrasta z roku na rok. Dobrym pomysłem na biznes jest zatem otwarcie dobrze prosperującego sklepu internetowego.

Administracja i serwis www
Modernizacja strony odświeży wizerunek firmy w Internecie, a na bieżąco aktualizowana oferta produktowa zyska aprobatę klientów.

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Krok obowiązkowy na drodze do promocji firmy w Internecie - nie tylko tańszy, ale i skuteczniejszy niż tradycyjny przekaz reklamowy.

Kampanie reklamowe
Profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone kampanie reklamowe on-line zaznaczą i ugruntują pozycję firmy w sieci.

Hosting www oraz e-mail
Niezawodne serwery gwarantujące dostęp do stron internetowych dla firm i ich klientów w trybie 24/7, to podstawa działalności w sieci.


Jak rozliczane jest pozycjonowanie?
Usługa pozycjonowania rozliczana jest na podstawie comiesięcznych raportów zawierających szczegółowe informacje o pozycjach, jakie każdego dnia zajął serwis po wpisaniu w wyszukiwarkę danej frazy.

Opłata za usługę zawsze uzależniona jest od miejsc, które osiągnął serwis w przeciągu rozliczanego miesiąca. Najczęściej koszt naliczany jest za te dni, w których strona zajęła jedno z pierwszych dziesięciu miejsc, według wcześniej ustalonych stawek ? stałych lub rozłożonych w zależności od osiągniętej pozycji w ramach pierwszej dziesiątki.

Rozliczenia generowane są proporcjonalnie w skali miesiąca. Pozycje poza pierwszą dziesiątką (znajdujące się na drugiej stronie wyszukiwarki) są zwolnione z opłat.
| o nas | co warto wiedzieć? | portfolio | kontakt |