Wizytówki internetowe
Wizytówka internetowa to efektywne i tanie narzędzie służące do promocji firmy w sieci. To niewielka inwestycja mogąca w szybkim czasie przynieść znaczne korzyści finansowe.

Serwisy internetowe
Profesjonalnie wykonany, przejrzysty serwis internetowy pozwoli firmie wyróżnić się spośród gąszczu konkurencyjnych ofert i przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

Sklepy internetowe
Sprzedaż on-line wzrasta z roku na rok. Dobrym pomysłem na biznes jest zatem otwarcie dobrze prosperującego sklepu internetowego.

Administracja i serwis www
Modernizacja strony odświeży wizerunek firmy w Internecie, a na bieżąco aktualizowana oferta produktowa zyska aprobatę klientów.

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Krok obowiązkowy na drodze do promocji firmy w Internecie - nie tylko tańszy, ale i skuteczniejszy niż tradycyjny przekaz reklamowy.

Kampanie reklamowe
Profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone kampanie reklamowe on-line zaznaczą i ugruntują pozycję firmy w sieci.

Hosting www oraz e-mail
Niezawodne serwery gwarantujące dostęp do stron internetowych dla firm i ich klientów w trybie 24/7, to podstawa działalności w sieci.


Pozycjonowanie to usługa, z której musi skorzystać firma chcąca wyróżnić się spośród innych ofert dostępnych w Internecie.

Dobrze zoptymalizowana i wypozycjonowana strona, sklep czy witryna to gwarancja wysokiego miejsca na pierwszych stronach wyszukiwarek internetowych. Z kolei źle promowany serwis stanie się nieczytelny i zginie w natłoku konkurencyjnych stron dostępnych w sieci.

Pozycjonowanie to jedna z najbardziej opłacalnych i wartościowych form reklamy w sieci, której celem jest wybicie strony na pierwsze pozycje we wszystkich liczących się wyszukiwarkach internetowych. Wysokie miejsce na pierwszej stronie Google.pl, Wp.pl czy Onet.pl na pewno zwróci uwagę potencjalnych klientów szukających konkretnych rozwiązań wśród internetowych ofert.

Z kolei optymalizacja, nierozerwalnie związana z pozycjonowaniem, ma na celu poprawienie jakości promowanych stron poprzez dobór właściwiej struktury kodu, treści, słów kluczowych, mapy strony czy zastosowanie tzw. przyjaznych linków.

Efekty pozycjonowania są policzalne dzięki prowadzonym statystykom i comiesięcznym raportom, które zawierają szczegółowe informacje o pozycjach, jakie każdego dnia zajął dany serwis.

Pozycjonowanie to szybki sposób na:
  • zaistnienie na internetowym rynku
  • zajęcie wysokiego miejsca w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych
  • wyróżnienie się spośród konkurencyjnych ofert
  • zainteresowanie Internautów swoją ofertą
  • pozyskanie nowych i utrwalenie lojalności dotychczasowych klientów
  • zmierzenie osiąganej każdego dnia pozycji, dzięki raportom opracowywanym przez Be1
| o nas | co warto wiedzieć? | portfolio | kontakt |